یونیت صندلی

خانه  /  یونیت صندلی

یکی از تجهیزات اصلی و ضروری برای مطب دندانپزشکی ، یونیت صندلی است و از تجهیزاتی است که به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد.
صندلی های دندانپزشکی برای سهولت استفاده دندانپزشکان و راحتی بیماران برای هر سن و اندازه ای طراحی میشود. این صندلی ها باید بسیار قابل تنظیم و قابل انعطاف بوده تا بتواند از کودکان کوچک تا بزرگسالان را جای دهد.صندلی های دندانپزشکی باید برای موقیعت های پایدار طراحی شوند که سهولت دسترسی متخصصان دندانپزشکی را تسهیل کنند تا عوامل با سرعت ودقت بیشتری انجام شوند بدون اینکه ایمنی و راحتی بیماران را به خطر بیندازند. آنها باید در جهت از بین بردن هرگونه آلوگی وکنترل و ریشه کن شدن عفونت بوجود آیند.علاوه برای این برای حفظ بهداشت باید به گونه ای طراحی شوند که مجهز به سیستم تزریق مواد ضدعفونی کننده مجاز و دارای مخزن آب بهداشتی مرتبط با مجاری اینسترومنت ها باشد.به منظور تسلط بیشتر پزشک و عدم تکان و لرزش بیمار صندلی های دندانپزشکی مجهز به تکنولوزی سیستم الکتریکی و پنوماتیکی ساخته می شوند.بنابراین انتخاب یک یونیت دندانپزشکی استاندارد و با کیفیت سبب آرامش پزشک و رضایت بیمار و افزایش کیفیت درمان می گردد.
شما می توانید برای خرید محصول مورد نظر خود ، همچنین برای اطلاع از قیمت یونیت صندلی دندانپزشکی به سایت هیواد مراجعه کرده و محصل پیشنهادی خود را انتخاب نمایید.
مجموعه هیواد با دراختیار داشتن انواع یونیت صندلی دندانپزشکی نو و کارکرده تمام نیاز شما را مهیا مینماید.
برای این منظور میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرماید.