تجهیزات تصویربرداری

خانه  /  تجهیزات تصویربرداری

استفاده از تجهیزات تصویربرداری دندانپزشکی در تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان بسیارموثر است، از مزایای آن می توان سرعت و وضوح تصویر ، تقویت و ذخیره سازی ، تشخیص پوسیدگی دندان ، تشخیص دندان های شکسته ، آسیب هایی که با چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیستند، استخوان های آسیب دیده ، نقایص فک ، کیست های دندانی ، تحت نظر داشتن پیشرفت درمان و کاربردهای دیگر اشاره کرد، این تجهیزات که جزییات زیادی در اختیار کاربر قرار می دهند، منجر به ایجاد تشخیص جامع می شوند.
این دستگاه ها امکان دسترسی آسان و تصاویر را فراهم می کنند و برای پزشکان تشخیص بهتر بیماری را امکان پذیر می کنند.رادیوگرافی تک دندان و سنسور آر وی جی (RVG) از جمله این دستگاه ها هستند که امروزه کاربرد آنها در مطب های دندانپزشکی حاِئز اهمیت است.
علاوه بر این ، با توجه به اینکه شدت اشعه ساطع شده در این روش بسیار پایین است ، بنابراین دستگاه ها برای بیمار و پزشک مشکلی را ایجاد نمی کنند و اسیبی در استفاده از انها پدید نمی اید.
مجموعه هیواد با بهره گیری از متخصصان کارآزموده و حرفه ای نسبت به جمع اوری تجهیزات تصویربرداری دندانپزشکی از فروشندگان مجاز سعی کرده است تمامی نیازهای دندانپزشکان را در این حیطه رفع نماید.هدف ما این است که سرعت ، دقت و صحت جریان کاری مطب شما را افزایش دهیم .
شما میتوانید برای اطلاع از فروش تجهیزات تصویربرداری دندانپزشکی و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.